Jak zlepšit svou spolupráci s realitní kanceláří?

  1. odpovězte si na otázku proč je pro vás výhodné s realitní kanceláří spolupracovat a co od ní očekáváte. Pak si to napište na papír a pokud si realitku vyberete, shodněte se na vaší představě s makléřem a pokuste se to vtělit do smlouvy mezi vámi. Co není napsáno neexistuje.
  2. pokud „hledáte“, ale ještě zdaleka nejste rozhodnuti, že něco koupíte, nebo nemáte zajištěné finance, nebo hledáte opravdu „pouze výhodnou nabídku“, kterou téměř nelze najít, sdělte to svému makléři. Makléř pracuje za provizi a je fér, aby toto věděl a věděl, že vaše představa o spolupráci pro něj bude velmi náročnou s možnou odměnou v nedohlednu.
  3. Snažte se dodržovat termíny a dochvilnost. V dnešní době, kdy je víc mobilů než lidí v populaci není problém vzít telefon a zavolat, případně poslat sms. Stačí omlouvám se nepřijdu. Pokud jste ztratili zájem, nemá smysl se hloupě vymlouvat, protože makléři takové výmluvy slyšeli tisíckrát a budete jen pro smích.. Typická výmluva je např.: měl jsme bouračku, nebo cokoli s autem.. Většina makléřů navíc v den schůzky zavolá a potvrzuje si schůzku..pokud víte, že nepřijdete tak to na rovinu řekněte. Je to to nejlepší co můžete udělat. Makléři jsou na to zvyklí a je to zcela seriozní.
  4. Dělejte si zápisy ze schůzek a potvrzujte si je s realitní kanceláří. Realitka tyto zápisy může dělat sama. Jde to zcela běžné a nikdo se nebude mít na co vymlouvat.

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@kancelare-realitni.cz

Hledej:

 

Realitní Kanceláře