Proč je realitní kancelář nezbytná pro uzavření dobrého obchodu.

Zde uvádíme deset důvodů proč je realitní kancelář v realitní transakci nepostradatelná.

  1. Zkušenosti. Realitní kancelář prodává nemovitosti jak na běžícím pásu. Zná trh, zná ceny, zná dodavatele, ví co funguje a co ne. Kolik nemovitostí jste prodali za svůj život vy? Bez urážky.
  2. Méně rizika. Realitní kancelář za vás eliminuje riziko, které může být rozhodující pro obchod, pro zisk nebo vyhnutí se ztrátám.. Pokud neznáte děláte chyby. To je běžné, každý to zná..Ale pro vás ta chyba může znamenat hodně, protože můžete přijít o mnoho peněz. Navíc realitní kancelář může být pojištěná na odpovědnost za škodu.
  3. Odhad ceny. Realitní kancelář nebo makléř vám zcela jistě dokáže bez problémů říci kolik můžete za vaši nemovitost dostat reálně. Nemá růžové brýle, ani nic nepodcení, ale dokáže cenu stanovit vcelku přesně.
  4. Objektivita. Udělejte si výběrové řízení na realitní kancelář. Pak si vyberte toho kdo vám nebude mazat med kolem pusy a uvidíte, že budete s realitkou spokojeni, protože budete vědět na čem jste a s čím můžete počítat. Činy – ne slova jsou rozhodující.
  5. Poradí s prohlídkami. Co skrýt, co zlepšit, co zvýraznit. Neodradí zbytečnou chybou klienta.
  6. Vyjednávací schopnosti. Zeptejte se realitního makléře kolik dělá měsíčně obchodů. Určitě si z toho dovodíte, že ten člověk musí být schopným obchodníkem a vyjednavačem.
  7. Dokumenty a smlouvy. Realitní kancelář je toto schopna zajistit lépe a rychleji než většina lidí, kteří se v branži nepohybují. Co si budeme nalhávat.
  8. Databáze kontaktů. Realitní kancelář spolupracuje s jinými realitkami, odhadci, právníky, finančními poradci, stěhováky a dalšími, kteří vám pomohou být prospěšní. Má tyto lidi prověřené a proto nekupujete zajíce v pytli.
  9. Zvládání problémů. Je velice pravděpodobné, že pokud se kdykoli objeví nějaký problém, tak ho již realitní kancelář řešila a bude vědět co si počít, aby je eliminovala.
  10. Více možností. Protože je realitní kancelář, dostane se i tam, kde se člověk mimo obor nedostane. Specializované servery, informace atd, které vám pomohou lépe koupit či prodat nemovitost.

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@kancelare-realitni.cz

Hledej:

 

Realitní Kanceláře