Výběr mezi kancelářemi z jedné realitní sítě, ano či ne?

V dnešní době není neobvyklé, že v jednom místě působí několik realitních kanceláří od jedné značky (bývá často franšízingová firma). Má smysl vybírat mezi nimi nebo je lepší vybírat mezi zástupci různých realitních značek?

Rozhodně to druhé.

-         Jednoduše proto, že pokud budete vybírat mezi zástupci, z jedné realitní sítě, tak vám budou nabízet všichni v podstatě to stejné. Stejný marketing, stejný obchodní model. Naopak pokud se budete rozhodovat mezi různými značkami, získáte širší možnosti a větší přehled komu svou nemovitost svěřit.

-         Dále je možné, že se makléři z jedné sítě budou znát a budou se na vás nějakým způsobem domlouvat a obchodovat „o vás bez vás“

-         Jsou realitní sítě, které mají ve svém kodexu napsáno, že klient již nemůže být kontaktován jinou pobočkou ze sítě, pokud již byla kontaktována dříve jinou. Stačí jim to tedy na začátku sdělit.

 

Jednoznačně doporučujeme vybírat mezi různým realitními kancelářemi, různých značek a obchodních modelů. Jen tak si budete moci najít a vybrat to co skutečně potřebujete či chcete.

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@kancelare-realitni.cz

Hledej:

 

Realitní Kanceláře